Rental team

Vanaf het eerste advies tot en met de installatie op locatie kunt u terecht bij ons Rental team. Onze Areamanagers kennen uw regio en branche en werken samen met u aan de beste oplossing voor uw bedrijf. Dus wilt u een advies, een offerte of heeft u met spoed stroom nodig? Neem dan contact op met onze specialisten op kantoor, of bel direct met een regiomanager bij u in de buurt.

Bel direct: +31(0)553018501 Of mail ons!
B02 10 111

Ton Verbeek Area Manager Noord-Oost Nederland

Fill 6 t.verbeek@bredenoord.com +31 6 13281410 mijn LinkedIn profiel

Wim Lucas 8

Wim Lucas Area Manager Zuid-Oost Nederland

Fill 6 w.lucas@bredenoord.com +31 6 10485283 mijn LinkedIn profiel

Peter Rijkens

Peter Rijkens Area Manager Noord-West Nederland (inclusief Amsterdam)

Fill 6 p.rijkens@bredenoord.com +31 6 55723028 mijn LinkedIn profiel

Peter Van Huit 5

Peter van Huit Area Manager Zuid-West Nederland

Fill 6 p.huit@bredenoord.com + 31 6 15489282 mijn LinkedIn profiel

Niels Sprenger 2019 3

Niels Sprenger Manager Events

Fill 6 n.sprenger@bredenoord.com +31 6 51357443 mijn LinkedIn profiel

Jans Havinga 3

Jans Havinga Sales Officer Export & International Area Manager

Fill 6 j.havinga@bredenoord.com +31 6 51318835 mijn LinkedIn profiel

Jelle Stoker 6

Jelle Stoker Commercieel Teamleider Rental

Fill 6 j.stoker@bredenoord.com +31 553018540 mijn LinkedIn profiel