Rental team

Vanaf het eerste advies tot en met de installatie op locatie kunt u terecht bij ons Rental team. Onze Areamanagers kennen uw regio en branche en werken samen met u aan de beste oplossing voor uw bedrijf. Dus wilt u een advies, een offerte of heeft u met spoed stroom nodig? Neem dan contact op met onze specialisten op kantoor, of bel direct met een regiomanager bij u in de buurt. 

Bel direct: 055-3018501 Of mail ons!
B02 10 111

Ton Verbeek
Area Manager Noord-Oost Nederland

Fill 6 t.verbeek@bredenoord.nl
+31 6 13281410
mijn LinkedIn profiel

Raymond Pieterse

Raymond Pieterse
Commercieel Manager Benelux

Fill 6 r.pieterse@bredenoord.nl
+31 6 41182998
mijn LinkedIn profiel

Harold Harte Rental

Harold Harte
Area Manager Zuid-West Nederland (inclusief Rotterdam)

Fill 6 h.harte@bredenoord.nl
+31 6 52698420
mijn LinkedIn profiel

Wim Lucas

Wim Lucas
Area Manager Zuid-Oost Nederland

Fill 6 w.lucas@bredenoord.nl
+31 6 10485283
mijn LinkedIn profiel

Niels Sprenger 2

Niels Sprenger
Manager Events

Fill 6 n.sprenger@bredenoord.nl
+31 6 51357443
mijn LinkedIn profiel

Rogier Houtman

Rogier Houtman
International Area Manager

Fill 6 r.houtman@bredenoord.com
+31 6 11248197
mijn LinkedIn profiel

Peter Rijkens

Peter Rijkens
Area Manager Noord-West Nederland (inclusief Amsterdam)

Fill 6 p.rijkens@bredenoord.nl
+31 6 55723028
mijn LinkedIn profiel