Service team

Wilt u meer weten over de Service van Bredenoord? Bel dan met Jeroen Pol. Wilt u direct antwoord op technische vragen over uw noodstroominstallatie, neem dan contact op met één van onze Service Engineers.

Bel direct: +31(0)553018501 Of mail ons!
Jeroen Pol

Jeroen Pol
Sales Officer Service

Fill 6 j.pol@bredenoord.nl
+31 6 13281446
mijn LinkedIn profiel

Pascal Slapman

Pascal Slapman
Service Engineer

Fill 6 p.slapman@bredenoord.nl
+31 55 3018659
mijn LinkedIn profiel

Sander Stegeman

Sander Stegeman
Service Engineer

Fill 6 s.stegeman@bredenoord.nl
+31 55 3018656

Erjan Hollegien

Erjan Hollegien
Service Engineer

Fill 6 e.hollegien@bredenoord.nl
+31 55 3018583
mijn LinkedIn profiel

Erwin Bakker

Erwin Bakker
Service Engineer

Fill 6 e.bakker@bredenoord.com
+31 55 3018566

Wouter Eilander

Wouter Eilander
Service Engineer

Fill 6 w.eilander@bredenoord.com
+31 55 3018657